بلیط هواپیما آنکارا به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
 • ارزانترین نرخ ها
 • تاریخ انتخابی شما
 • توجه: هواپیمایی ماهان جزو این لیست نمی باشد.
 • جستجوی سریع و آسان تمامی مسیرها
 • جستجو در بین کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی
 • نمایش تمامی پروازهای سیستمی و چارتری
 • خرید بدون نیاز به عضویت
 • صدور آنلاین و سریع بلیط
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • استرداد آنلاین بلیط
 • ارسال بلیط از طریق ایمیل، فکس
 • ارسال اطلاعات بلیط از طریق پیامک

یکی از باورهای نادرست درمورد ترکیه آن است که اکثریت گمان میکنند پایتخت این کشور استانبول است. اما واقعیت امر آن است که استانبول از سال 1923 به پایتخت فرهنگی اقتصادی ترکیه تبدیل شد و آنکارا شهری بود که به عنوان پایتخت سیاسی ترکیه انتخاب شد. البته دیگر لازم به گفتن نیست که ترکیه اولین مقصد ایرانیان برای گردش و تفریح به عنوان یک سفر خارجی است. در این میان آنکارا هم جایگاه ویژه ای دارد به طوری که میتوان گفت دومین شهر بزرگ ترکیه، سرشار از مکان هایی است که برای تفریحات چند ساعته، شنا و گشت و گذار در ساحل بسیار ایده آل است.

پرواز آنکارا تهران

یکی از دلایلی که پرواز تهران آنکارا یا مسیر برگشت آن یعنی پرواز آنکارا تهران از اهمیتی بالایی برخوردار است مراکز خرید و فروشگاه های پوشاک آن است. اگر میخواهید هم خرید کنید و هم به یک مکان تفریحی گردشگری زیبا سفر کنید، اولین مقصد مناسب برای شما همان آنکارا ترکیه است. البته لازم است اشاره کنیم که مراکز فروشگاهی آنکارا تنوع استانبول را ندارد اما با این حال، آنکارا بعد از استانبول اولین جایی خواهد بود که باید چمدانتان را برایش ببندید.

بلیط هواپیما آنکارا تهران

قیمت بلیط هواپیما آنکارا تهران

خوشبختانه مقصد ترکیه به دلیل محبوبیت بالا در بین ایرانیان و ارزان بودن هزینه بلیط هواپیما، از لحاظ انتخاب بلیط تنوع بالایی دارد؛ اما وقتی از ترکیه قصد بازگشت به ایران را داشته باشید، داستان نرخ بلیط کمی متفاوت است. برای خرید بلیط هواپیما از انکارا به تهران میبایست از ایرلاین هایی همچون پگاسوس، ترکیش ایرلاینز و یا شرکت هواپیمایی قطر بلیط تهیه کنید. طبیعتاً قیمت بلیط هواپیما در این هواپیمایی ها میانگین قیمتی بیشتری دارند.

توصیه ما این است که در هنگام جستجو برای خرید بلیط هواپیما آنکارا به تهران، امکانات بلیط ها را با هم مقایسه کنید و تمام ویژگی هایی که برای شما اهمیت دارند را در اولویت قرار دهید. ممکن است پروازی که انتخاب میکنید تمام نیازهای شما را برطرف کند اما قیمت کمی نداشته باشد. بنابراین اولین معیار خود راحتی و آسایش سفر خود قرار دهید تا بتوانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

خرید بلیط هواپیما آنکارا تهران

تکنولوژی روز به روز بهتر و بهتر میشود به طوری که سختی هایی که ممکن بود برای ما در گذشته یک دغدغه باشند، حالا دیگر به یک سرگرمی تبدیل شده اند. یکی از این پیشرفت های بسیار مهم در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی است. در حال حاضر شما میتوانید به سادگی هرچه بیشتر و تنها با چند کلیک به صورت آنلاین برای پرواز خود بلیط تهیه کنید.

راحتی و سادگی در خرید بلیط هواپیما باعث شده که افراد بیشتری به فکر سفر بیافتند. یکی از مقاصدی که به دلیل ترافیک بالا طرفدار زیادی دارد، ترکیه است. شهرهای استانبول و آنکارا همیشه در بین پرفروش ترین بلیط های هواپیما خارجی بوده است. اما خوب است بدانید که ایرانیانی که به آنکارا سفر کرده و خواستار بازگشت به ایران هستند، باید کمی هزینه بیشتری را برای خرید بلیط بپردازند. این امر به این خاطر است که هواپیمایی هایی که در مسیر آنکارا تهران خدمات ارائه میدهند، زیاد نیستند.