بلیط هواپیما تهران به تبریز

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز تهران تبریز

تبریز شهر فرهنگ و هنر است و دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است و پرواز تهران به تبریز نیز یکی از خطوط شلوغ هوایی در کشور است. تهران و تبریز در فاصله 526 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و مدت زمان پروازی بین آنها در حدود 45 دقیقه است که البته می تواند با توجه به وضعیت جوی کمی متغیر باشد.

جاذبه های تاریخی و تفریحی این استان به قدری زیاد است که مسلما هر کسی را به سفر با بلیط هواپیما تهران به تبریز ترغیب می کند. قبل از سفر به تبریز حتما اطلاعات کاملی در مورد مکان های دیدنی آن جمع آوری کنید! چرا که جاذبه های دیدنی تبریز بسیار زیاد است و پیشنهاد ما به شما این است که پیش از خرید بلیط پرواز تهران به تبریز یک لیست از مکان های دیدنی آن تهیه کنید تا بیشترین لذت را در سفر خود ببرید.

بلیط هواپیما تهران تبریز

با خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز و سفر به این شهر زیبا با لیست بلند بالایی از هتل های شیک و تمیز و مجلل روبرو می شوید که برای اقامت چند روزه می توانید انتخابشان کنید. یکی از این هتل ها، هتل پارس ائل گلی می باشد که کنار پارک ائل گلی قرار گرفته و همه امکانات را دارد. هتل بین المللی تبریز، در فلکه دانشگاه هم یه هتل زیباست که تلفیقی ازمعماری سنتی و مدرن است. هتل بین المللی شهریار و هتل گسترش هم از هتل های لوکس و زیبای این شهر هستند.

امکان خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز را به صورت آنلاین در وب سایت سامتیک فراهم شده است تا با خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر سفری به یادماندنی به تبریز داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما در چند ماه اخیر دستخوش نوسانات بسیاری بوده است، اما با اینحال هنوز هم پرواز تهران تبریز از مسیر های پر رفت و آمد هوایی است. در تعیین قیمت بلیط هواپیما عوامل بسیاری اثر گذار است و در شرکت های هوایی کشور دو نوع بلیط هواپیما داریم. بلیط هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی. بلیط چارتری در مقایسه با بلیط سیستمی معمولا دارای قیمت ارزان تری است. اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قیمت بلیط چارتری برای کودک و بزرگسال یکسان است، در صورتیکه در بلیط سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای کودکان و نوزادان متفاوت است و معمولا ارزان تر از بلیط بزرگسالان است.

بلیط چارتر هواپیما تهران به تبریز

همان طور که پیش تر شد دو نوع بلیط داریم. بلیط چارتری و سیستمی. بلیط های چارتری معمولا دارای نرخ قیمت کمتری هستند و در مقایسه با بلیط های سیستمی؛ بلیط چارتر ارزان تر است. برای تهیه بلیط ارزان قیمت پرواز تهران تبریز و یا بطور کلی پرواز به تمام مقاصد کشور همیشه مواردی که در ادامه معرفی می شود را در یاد داشته باشید تا بتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما را برای خود بصورت اینترنتی خرید کنید.

برای رزرو و یا خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به تبریز همیشه بیا داشته باشید که عواملی مانند ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و نوع بلیط تان در قیمت بلیط هواپیما موثر است.