بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

کرمانشاه یکی از مهمترین شهرهای مرزی ایران است  که در بخش غربی کشور قرار دارد. این شهر به بزرگترین شهر کردنشین ایران مشهور است. کرمانشاه شهری کاملا کوهستانی است و در میان رشته کوه های زاگرس قرار دارد. از آنجا که کرمانشاه در مرز کشور عراق قرار دارد و مسیر عبور برای سفر به شهر زیارتی کربلاست، در ماه هایی از سال تردد در این شهر بیش از همیشه است. از این رو بلیط هواپیمای تهران کرمانشاه نیز در زمان هایی به دلیل تردد زیاد دچار افزایش قیمت می شود.

پرواز تهران کرمانشاه

تهران و کرمانشاه در فاصله 423 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و مدت پرواز تهران کرمانشاه حدود 45 دقیقه است. البته این مدت زمان ممکن است با توجه به شرایط مختلف متغیر باشد.

از آن جا که تقاضا برای رزرو بلیط پرواز تهران کرمانشاه به صورت آنلاین بسیار است، ما در سامتیک امکان تهیه بلیط تهران کرمانشاه را فراهم کرده ایم تا ضمن راحتی در تهیه بلیط خود، بتوانید با بررسی و مقایسه قیمت ها نسبت به رزرو بلیط این مقصد پروازی اقدام کنید.

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

همچنین کرمانشاه به این دلیل که یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران محسوب می شود، در طول سال پذیرای گردشگران خارجی و داخلی زیادی است و این موضوع به حجم تردد در مسیر هوایی منتهی به این استان افزوده است.

از جمله آثار تاریخی و دیدنی در این استان که منجر به تردد گردشگران به کرمانشاه شده می توان به بیستون، طاق بستان، تکیه معاون الملک، معبد آناهیتا، غار قوی قلعه و صد ها اثر گردشگری و فرهنگی دیگر اشاره کرد. کرمانشاه بیش از 3000 اثر تاریخی را در خود جای داده که 716 مورد از آن ها به ثبت ملی رسیده است.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

احتمالا نسبت به این موضوع آگاهی دارید که قیمت بلیط هواپیما با توجه به عوامل مختلفی همچون شرکت هواپیمایی، مسیر مورد نظر، زمان مورد نظر، نزدیکی به تعطیلات یا فصل های سفر و بسیاری از موارد دیگر در حال تغییر است. قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه نیز از این موضوع مستثنا نبوده و همواره در بازه مشخصی دستخوش تغییرات قیمت اندکی ست. برای تهیه بلیط پرواز تهران کرمانشاه با بهترین قیمت می توانید از طریق وبسایت سامتیک نسبت به مقایسه قیمت و شرایط پروازهای این مسیر اقدام کنید.

بلیط چارتر تهران کرمانشاه

در حال حاضر بلیط چارتر تهران کرمانشاه به عنوان یکی از گزینه های سفر به این شهر، در کنار بلیط های سیستمی این مسیر پروازی موجود است. کرمانشاه نیز یکی از مسیرهای نسبتا پرتردد کشور محسوب می شود و به همین دلیل امکان تهیه بلیط چارتر در این مسیر فراهم است. شما می توانید با مقایسه قیمت بلیط های چارتر و سیستمی تهران کرمانشاه نسبت به تهیه بلیط این مسیر با بهترین نرخ قیمت اقدام فرمایید.

هواپیمایی های آتا، آسمان و قشم ایر تنها چند مورد از هواپیمایی های فعال در این مسیر پروازی هستند.