بلیط هواپیما تهران به اصفهان

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز تهران به اصفهان

شهرهای پرجمعیت و محوری کشور همیشه با حجم بیشتری از مسافران هوایی و زمینی روبرو هستند. اصفهان یکی از شهرهای صنعتی و البته گردشگری کشور است که به دلیل حجم مسافران زیاد از خدمات هوایی بسیار مناسبی بهره مند شده است. خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان یکی از چالش های مسافران این مسیر هوایی ست. سامتیک با ارائه خدمات فروش بلیط پروازهای تهران به اصفهان، سفر به این شهر توریستی از تهران را به سادگی چند کلیک کرده است.

شهر اصفهان در فاصله 338 کیلومتری پایتخت قرار دارد و از همین رو مدت زمان پرواز این مسیر کوتاه است. پرواز تهران به اصفهان به طور میانگین 30 دقیقه به طول می انجامد. در طول روز در مسیر تهران به اصفهان بین 3 تا 10 پرواز از ساعات 5 صبح تا 11 شب انجام می شود.

بلیط هواپیما تهران اصفهان

قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان

با افزایش قیمت بلیط های هواپیما در چند ماهه ی اخیر، قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان نیز تحت تاثیر قرار گرفته و با افزایش حدود 30 درصدی قیمت ها در این بازه زمانی روبرو بوده ایم. شرکت های هواپیمایی موجود، مسیر هوایی تهران به اصفهان را با کلاس های پروازی مختلفی پشتیبانی می کنند. پروازهای سیستمی در سه کلاس پروازی بیزینس، فرست کلاس و اکونومی و پروازهای چارتری نیز معمولا در کلاس اکونومی برای این مسیر موجودند.

برای بهره مندی از بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان پیشنهاد می شود در سامانه سامتیک حدود یک هفته پیش از عزیمت، بلیط های موجود در این مسیر را با استفاده از فیلتر های بخش خرید بلیط هواپیما پیدا کرده و خریداری نمایید.

بلیط چارتر تهران به اصفهان

خوشبختانه پروازهای مسیر هوایی تهران به اصفهان تنوع بسیار خوبی در کلاس های پروازی دارد. یکی از بهترین گزینه ها در مسافرت هایی که امکان زمانبندی آزادتری برای آنها دارید، هواپیماهای با بلیط چارتری تهران به اصفهان است.

نهایتا تا دو روز پیش از روز مقرر پرواز، بلیط های چارتری در سامانه سامتیک موجود بوده و مناسب ترین قیمت برای آنها در نظر گرفته شده است. به همین خاطر پیشنهاد می شود در صورتی که قصد بهره مندی از بهترین قیمت بلیط هواپیما را دارید در این بازه زمانی اقدام به خرید بلیط نمایید.