بلیط هواپیما تهران به دزفول

پرواز تهران دزفول

دزفول مرکز شهرستانی با همین نام در شمال استان خوزستان است. موقعیت شهر دزفول به لحاظ تجاری، سیاسی و اقتصادی بسیار حساس بوده و مرکز مهم کاری و شهرنشینی در جنوب کشور بحساب می آید. شهرستان دزفول دارای یک باند فرودگاه است که پیش از انقلاب اسلامی تاسیس شده و در دولت دهم توسعه پیدا کرده است. تا پیش از انقلاب این فرودگاه نظامی بوده و وسعت کمتری داشت اما پس از توسعه، فرودگاه شامل پروازهای مسافربری شده و اولین پرواز های آن با پرواز از دزفول به تهران و بالعکس رقم خورد.

قیمت بلیط پرواز تهران دزفول

از بعد مسافت فاصله ی تهران دزفول چیزی در حدود 700 کیلومتر بوده و همین موضوع استفاده از هواپیما برای تردد در این مسیر را به بهترین روش ممکن تبدیل کرده است. این مسیر هوایی توسط هواپیمایی های مختلف کشور در فاصله زمانی کمتر از 1 ساعت طی می شود. با این تفاسیر برای مسافرانی که به طور مرتب در این مسیر در تردد هستند خرید بلیط هواپیما از تهران به دزفول و بالعکس زمان زیادی را صرفه جویی می کند.

برای اطلاع از قیمت بلیط های پرواز تهران به دزفول و  خرید آسان بلیط سامانه فروش بلیط سامتیک یکی از بهترین سیستم های خرید را فراهم کرده است. با انتخاب نوع و زمان پرواز می توانید به لیست کاملی از هواپیماهای موجود دست پیدا نمایید.

بلیط چارتر تهران به دزفول

بلیط های چارتر بهترین گزینه های موجود برای سفرهای هوایی بحساب می آیند. هرچند قوانین بلیط های چارتری محدودیت هایی را برای مسافران ایجاد می کند اما درصورتی که از زمان سفر خود اطمینان دارید بلیط چارتر با کاهش هزینه های شما سفر مقرون به صرفه تری را برای شما فراهم می کند.

برای خرید بلیط چارتر تهران به دزفول نیز در سایت سامتیک با فیلتر کردن نوع بلیط می توانید فقط این نوع از بلیط ها را مشاهده و خرید نمایید. دقت داشته باشید که حتما پیش از خرید بلیط های چارتر درصورتی که از قوانین آن اطلاعی ندارید صفحه مربوط به بلیط های چارتری سامتیک را مطالعه فرمایید.