بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

بندرعباس که مساحتی در حدود 27 هزار کیلومتر مربع دارد، یکی از گرم ترین شهرهای منطقه جنوبی ایران است. این شهر از اهمیت تجاری بسیار زیادی برخوردار است. بندرعباس شهری تجاری و بازرگانی محسوب می شود که به طور سالانه پذیرای مهاجران و مسافران زیادی است.

پرواز تهران بندرعباس

به دلیل حجم زیاد ترانزیت در این شهر تردد در این شهر بسیار است و باعث شده است که بلیط هواپیمای تهران بندرعباس به یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی ایران مبدل شود. میزان رفت و آمد در طول سال به این شهر کاملا متغیر است.

سفرهای کاری و روزانه عمده فروش بلیط هواپیمای تهران بندرعباس را تشکیل می دهد و سفرهای تفریحی بخش کمتری از آن را تشکیل می دهد. البته همین بخش کم ماجرا، حجم وسیعی از سفرهاست. چرا که بندرعباس یک مقصد گردشگری جذاب نیز محسوب می شود.

بلیط هواپیما تهران بندرعباس

قیمت بلیط هواپیمای تهران بندرعباس

پیش از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که پرواز تهران بندرعباس به دلیل تقاضای بسیار زیاد، تحت پوشش بیشتر هواپیمایی ها قرار گرفته و به همین دلیل نگرانی از بابت تهیه بلیط یا انتخاب هواپیمایی مورد نظر خود در این مسیر پروازی نخواهید داشت. البته این پوشش گسترده باعث رقابت در ارائه قیمت ها و کیفیت پروازها نیز می شود. هواپیمایی های قشم ایر، کاسپین، زاگرس، ماهان و آسمان تنها چند مورد از هواپیمایی هایی هستند که در این خط هوایی پرواز دارند.

از آنجا که تهران بندرعباس مسیری پرطرفدار است و البته در زمان های مختلف دچار نوسان های بسیاری در میزان فروش بلیت می شود، امکان اینکه بتوانید در زمان هایی بلیط تهران بندرعباس را با نصف قیمت یا کمتر از آن نیز تهیه کنید بسیار است. چرا که این پرواز ممکن است دچار تخفیفات زیادی شوند.

بهترین زمان خرید بلیط بندرعباس

پروازهای تهران بندرعباس به دلیل خاص بودن، تحت تاثیر عوامل و شرایط بسیاری ممکن است با قیمت های مختلف عرضه شوند. به همین علت بهتر است قبل از رزرو بلیط برای سفر به بندرعباس در وبسایت سامتیک نسبت به بررسی قیمت و شرایط بلیط های این مسیر در روزها و حتی ساعت های مختلف اقدام کنید تا بتوانید بلیطی با قیمت و شرایط مناسب تهیه کنید.

بلیط تهران بندرعباس چارتری

مسیرهای پرتردد مانند بندرعباس در زمان هایی به دلیل مسافر کم با شکل چارتر ارائه می شوند. وبسایت فروش آنلاین بلیط سامتیک نیز در زمینه فروش بلیط چارتری تهران بندرعباس و دیگر مسیرها فعال است. البته سامتیک فروش بلیط های سیستمی با بهترین قیمت را نیز در اولویت های خود قرار داده است. برای بهترین تجربه خرید بلیط چارتری و یا سیستمی سامتیک را امتحان کنید.

فرودگاه بین المللی بندرعباس

همانطور که احتمالا می دانید پروازهای تهران بندرعباس در فرودگاه بین المللی این شهر به زمین می نشینند. این فرودگاه در هفته پذیرای حدود 150 پرواز داخلی و خارجی است و با این وجود به یکی از پرتردد ترین فرودگاه های کشور بدل شده است. فرودگاه بین المللی بندرعباس در سال 1365 ساخته شده است و فاصله آن تا مرکز این شهر حدود 5.8 کیلومتر است. این فرودگاه مجهز به دو باند است.