بلیط هواپیما تبریز به مشهد

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز تبریز به مشهد

تبریز یکی از شهر های تاریخی و بسیار دیدنی ایران است که شاهد حوادث بسیاری در طول تاریخ بوده است. تبریز را شاید با دوران مشروطه بهتر بشناسیم؛ شهر چهره های ماندگاری مانند ستارخان و باقرخان که دو تن از چهره های ماندگار این مرز و بوم‌اند.

تبریز را همه به‌ عنوان یکی از کلان‌شهرهای ایران می‌شناسند. دیار آذری‌زبان های ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی. تبریز هرساله مسافران زیادی را پذیرایی می‌کند و پرواز به تبریز نیز یکی از مسیرهای همیشه شلوغ کشور است و فرودگاه‌های تبریز همیشه شلوغ و پر از مسافرند.

مشهد نیز پایتخت معنوی کشور و از مسافر پذیر ترین مقاصد هوایی کشور است و در همه فصل‌های سال مسافران زیادی مشهد را برای سفر هوایی خود انتخاب می‌کنند. تبریز و مشهد دو شهر بسیار مسافر پذیر در دونقطه مختلف کشورند.

همواره پرواز تبریز به مشهد از پروازهای شلوغ و پر از مسافر است. تبریز و مشهد هر دو دارای فرودگاه‌هایی بزرگ و بین‌المللی هستند و پرواز تبریز به مشهد تنها مختص مسافران داخلی نیست و همیشه توریست‌ها و گردشگران بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای سفر به این شهر های دیدنی اقدام به خرید بلیط هواپیما می‌کنند.

مدت‌زمان پرواز تبریز به مشهد در حدود 1:43 دقیقه است اما ممکن است با توجه به شرایط جوی تبریز؛ شاهد تاخیرهایی در این مسیر هوایی باشیم.

بلیط هواپیما تبریز مشهد

بلیط چارتر تبریز به مشهد

تبریز و مشهد در فاصله 1196 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و تقریباً هیچ انتخابی بهتر از هواپیما برای سفر بین این دو شهر وجود ندارد. اما قیمت بلیط هواپیما معمولاً کمی گران است و ممکن است همه توانایی سفر همیشگی با هواپیما را نداشته باشند. اما نگران باشید! شرکت‌های هواپیمایی کشور سال‌هاست که اقدام به فروش بلیط چارتر هواپیما می‌کنند و برای پرواز تبریز به مشهد نیز بلیط چارتر هواپیما برای شما وجود دارد.

بلیط چارتر هواپیما بدین‌صورت است که شرکت چارتر کننده تعدادی از بلیط های پرواز تبریز به مشهد را خریداری کرده و باقیمتی کمتر از بلیط های سیستمی در اختیار مسافران قرار می‌دهد. بلیط های چارتر همیشه ارزان‌تر از بلیط سیستمی هستند اما برخی محدودیت‌ها نیز در خرید بلیط چارتر وجود دارد. برای مثال می‌توانیم به این مورداشاره‌کنیم که قیمت بلیط چارتر برای افراد بزرگ‌سال و کودکان یکسان است.

همچنین بلیط چارتر قابلیت استرداد ندارد. پس ممکن است در انتخاب بلیط چارتر با محدودیت‌هایی روبرو باشید اما همیشه ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما را بلیط چارتر دارد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به مشهد

همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم؛ ارزن‌ترین بلیط هواپیما بلیط های چارتری هستند که برای مقصد پروازی تبریز به مشهد نیز در دسترس‌اند. اما قیمت بلیط هواپیما بسیار متغیر است و به عوامل بسیاری بستگی دارد. برای مثال باید به زمان حرکت شما اشاره‌کنیم. قیمت بلیط هواپیما تبریز به مشهد به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند.

اینکه چه روزی از هفته را نیز برای خرید بلیط هواپیما تبریز به مشهد انتخاب کنید در نرخ قیمت بلیط هواپیما اثرگذار است. برای مثال روزهای پایانی هفته همیشه شلوغ‌تر است و بلیط هواپیما تبریز به مشهد نیز گران‌تر است.

مواردی مانند اضافه‌بار، ایرلاین انتخابی، نوع هواپیما و نوع بلیط خریداری‌شده نیز در تعیین قیمت بلیط هواپیما اثرگذار است. اگر تمایل به خرید بلیط ارزان‌قیمت هواپیما دارید، گزینه‌های پیش روی شما  می‌تواند خرید بلیط  چارتر هواپیما باشد و یا اینکه در ساعات مختلف روزبه بررسی قیمت بلیط های هواپیما بپردازید.