بلیط هواپیما شیراز به مشهد

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز شیراز به مشهد

شیراز پایتخت فرهنگ و هنر شهر زیبایی‌هاست و هرساله مسافران بسیاری به شیراز سفر می‌کنند. شیراز یکی از شهرهای بزرگ کشور و پر رفت‌وآمد ترین مقصد هوایی و پرواز با هواپیما در کشور است. برای پر.از به شیراز هواپیمایی‌های بسیاری در کشور وجود دارد که به فروش انواع بلیط های ارزان‌قیمت چارتری و یا بلیط سیستمی می‌پردازند.

شیراز و مشهد در فاصله‌ای 991 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و اگر قصد سفر از شیراز به مشهد را داشته باشید بهترین انتخاب شما پرواز به مشهد است تا در کمترین زمان ممکن و باقیمتی مناسب به مقصد خود برسید. مدت‌زمان پرواز شیراز به مشهد در حدود 1.25 دقیقه است که می‌تواند با توجه به وضعیت جوی و آب‌وهوا کمی متغیر باشد.

مشهد نیز پایتخت معنوی کشور و یکی دیگر از شهرهای پرمسافر ایران است و سالانه بالغ‌بر 12 میلیون مسافر به مشهد سفر می‌کنند و همین موضوع باعث شده است که پرواز شیراز به مشهد نیز از خطوط پروازی شلوغ کشور باشد. به همین دلیل برای ان دسته از افرادی که علاقه به مسافرت و گردشگری دارند، شرکت‌های هواپیمایی به‌منظور کاهش هزینه‌ها به ارائه بلیط هواپیمای و بلیط چارتر پرداخته‌اند که یکی از گزینه‌های اقتصادی و راحت برای سفر به‌حساب می‌آید

بلیط هواپیما شیراز مشهد

قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد

قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد در روزهای مختلف هفته متفاوت بوده و قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد بستگی به ساعت پرواز و تعداد صندلی‌های موجود در هواپیما یا همان لود پروازی متغیر می‌باشد. البته عوامل اثرگذار در نرخ قیمت بلیط هواپیما تنها محدود به این موارد نیست. عواملی که می‌تواند در قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد تاثیر داشته باشد عبارت‌اند از تاریخ رفت‌وبرگشت، نوع بلیط هواپیما؛ کلاس پرواز و سن افراد که در دسته کودک و بزرگسال است. در بین انواع بلیط هواپیما بلیط چارتری  همیشه ارزان‌تر است.

عوامل دیگری مانند روز هفته، ایرلاین انتخابی، ساعات روز، مقصد سفر و خدمات ارائه‌شده مانند بیمه مسافر نیز در نرخ بلیط هواپیما موثر هستند که باکمی بررسی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای پرواز شیراز به مشهد پیدا کنید. حتی می‌تواند اقدام به خرید بلیط چارت کنید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما است.

بلیط چارتر شیراز به مشهد

حتماً می‌دانید که شرکت‌های هواپیمایی بسیاری در کشور به فروش بلیط چارتری می‌پردازند و به‌طورکلی نیز تنها دو نوع بلیط هواپیما داریم. بلیط چارتر و بلیط سیستمی؛ که بلیط های سیستمی همیشه دارای قیمتی نسبتاً ثابت و کمی گران‌تر هستند. اما بلیط چارتر معمولاً دارای نرخ قیمت کمتری است و بلیط هواپیمای ارزان‌تری است.

بلیط های سیستمی دارای نرخ قیمت متفاوتی برای افراد بالغ و یا کودکان هستند، درحالی‌که بلیط های چارتری برای کودک و بزرگ‌سال فرقی قائل نیستند و قیمت بلیط هواپیما برای همه یکسان است. از دیگر تفاوت‌های بلیط سیستمی و بلیط چارتر اینکه شما نمی‌توانید بلیط چارتر را پس بدهید و یا آن را لغو کنید. بلیط چارتر بلیط ارزان‌تری است اما همان‌طور که تا اینجا گفتیم محدودیت‌هایی نیز دارد.

بهترین انتخاب شما برای پرواز شیراز به مشهد؛ له لحاظ اقتصادی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها؛ می‌تواند خرید بلیط چارتر شیراز به مشهد باشد. در سایت سامتیک می‌توانید به تمام ایرلاین های کشور دسترسی داشته باشید و به خرید بلیط هواپیما و یا قطار بپردازید.