بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس

پرواز شیراز به بندرعباس

اگر علاقمند به سفر و تجربه گردش های توریستی هستید، حتما می دانید که بهترین راه سفر برای استفاده بهینه از وقت و صرفه جویی در هزینه هایتان، استفاده از هواپیماست. البته ممکن است این حرف با طرز فکر رایج بین مردم؛ یعنی گران بودن بلیط هواپیما در تضاد باشد؛ که البته صحیح نیست! خرید بلیط هواپیما و سفر با آن را باید از جمله روش های ارزان قیمت برای گردش و تفریح در نظر گرفت؛ برای درک بهتر جنبه های مسافتی و زمانی را در نظر بگیرید.

اگر لیست شهر های کشور را در اختیار افراد قرار دهیم و فرصت انتخاب سفر را به آنها بدهیم، حتما یکی از گزینه های سفری آنها شیراز خواهد بود که به زیبایی و توریستی بودن مشهور است، و در بین شهرهای جنوبی، شهر بندرعباس که برای خرید و لذت بردن از دریا بسیار محبوب است. شیراز و بندرعباس به سبب داشتن ویژگی هایی خاص در زمینه توریستی و جاذبه های سفری، از جمله مقاصد شلوغ گردشگری هستند و چه انتخابی بهتر از پرواز شیراز به بندرعباس برای گردش و گذران وقت در این دو شهر زیبا.

پرواز شیراز به بندرعباس با مدت زمانی در حدود 1 ساعت و 4 دقیقه، راحتترین راه سفر برای شماست. چرا که فاصله شهر ملک سلیمان تا بندر گمبرون، در حدود 454 کیلومتر است و همه افراد حوصله رانندگی در جاده های کویری بین این دو شهر را ندارند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس

پرواز شیراز به بندرعباس، به دلیل فاصله نسبتا اندکی که از هم دارند، در دسته پرواز های کوتاه برد قرار می گیرد و این امر باعث می شود تا قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس در دسته بلیط های ارزان قیمت قرار بگیرد. شیراز دارای یک فرودگاه بین المللی است و روزانه 120 پرواز داخلی و حداقل 10 پرواز خارجی را میزبانی می کند. بندرعباس نیز دارای یک فرودگاه بین المللی است و دارای نرخ پرواز های داخلی و خارجی بسیاری است.

تردد پروازی و درخواست زیاد مخاطبان در این دو شهر باعث شده است تا شرکت های هواپمایی به رقابت پرداخته و سیاست های قیمت گذاری خود را تغییر دهند. بطوریکه باعث شده است تا قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس دارای نرخ قیمتی ارزانی باشد. همچنین با توجه به کلاس پروازی موجود بین این دو شهر که در کلاس های تجاری و معمولی قرار دارد، دلیل دیگر پایین بودن نرخ قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس به خوبی مشخص می شود.

پس به خوبی دریافته اید که کلاس پروازی یکی از مهمترین عوامل اثرگذار در نرخ قیمت بلیط هواپیماست. نوع ایرلاین و بلیط خریداری شده هم در رتبه های دوم و سوم عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما شیراز به بندرعباس هستند.

بلیط چارتر هواپیما شیراز به بندرعباس

اگر به دنبال ارزان ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما هستید، حتما می دانید که بلیط های چارتر دارای ارزان ترین نرخ قیمت بلیط در تمام کلاس ها و مقاصد سفری هستند. اما باید داشته باشید که بلیط های چارتر همیشه در دسترس نیستند. برای مثال ممکن است در هفته ای خاص، تنها بلیط های سیستمی برای پرواز شیراز به بندرعباس در دسترس باشد. پس اگر قصد خرید بلیط چارتر هواپیما دارید، بهتر است در روزهای مختلف برای خرید بلیط هواپیما به سایت سر بزنید؛ تا در صورت امکان موفق به خرید بلیط چارتر هواپیما شوید.

بلیط های چارتر؛ بعد از بلیط های لحظه آخری همیشه به عنوان ارزان ترین بلیط های هواپیما هستند؛ اما بزرگترین ایراد بلیط های چارتری غیر قابل استرداد بودن آنهاست. البته بر خلاف بلیط های سیستمی، قیمت بلیط چارتر هواپیما برای تمام سنین یکسان است، بدین معنا که بلیط بزرگسالان و کودکان در بلیط های چارتری هر دو دارای نرخ قیمت یکسانی است. در صورت تمایل به خرید هر گونه بلیط هواپیما؛ پیشنهاد می کنیم که 3 تا 5 روز زودتر اقدام به خرید بلیط کنید.