بلیط هواپیما رامسر به تهران

پرواز رامسر به تهران

رامسر غربی ترین شهر استان مازندران و در شمال کشور قرار دارد. رامسر که پیش از این سخت‌سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است و به دلیل آب و هوای بکر و پوشش طبیعی خاصی که دارد، از مناطق توریستی و گردشگری کشور محسوب می شود.

رامسر دارای یک فرودگاه قدیمی است که در زمان پهلوی ساخته شده است و برای اولین بار به منظور جابجایی وخدمت رسانی به خاندان سلطنتی این فرودگاه تاسیس شد. فرودگاه رامسر درحال حاضر نیز بیشتر برای پرواز های خصوصی استفاده می شود. فرودگاه رامسر با اینکه در گذشته بنا شده است اما با رعایت استاندارد های احداث دارای فضای کافی برای نشستن هواپیمایی به ابعاد بوئینگ است.

فرودگاه رامسر دارای پروازهای روزانه و منظم است به تهران است و پرواز رامسر به تهران روزانه با 60 تا 70 نفر مسافر؛ از شمال کشور به پایتخت سفر می کند. همچنین برای خدمت رسانی به مسافران در این فرودگاه، تنها ایرلاین فعال شرکت هواپیمایی آسمان است، که برنامه منظم پرواز رامسر به تهران و بالعکس را به مقصد می رساند.

قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران

شاید شما هم در دسته افرادی باشید که فکر می کنند سفر با هواپیما؛ سفری گران قیمت است. اما بهتر است بدانید که کاملا در اشتباهید. سفر با هواپیما به لحاظ کوتاه بودن زمان سفر و خدمات موجود در هواپیما؛ در دسته سفر هایی است که به قول گفتنی به امتحانش می ارزد و خرید بلیط هواپیما برای سفر خالی از لطف نیست. خوشبختانه رامسر و تهران در فاصله 153 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و مدت زمان پروازی آن تنها 50 دقیقه است. به واسطه فاصله اندک بین این دو شهر، قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران؛ در دسته بلیط های ارزان قیمت است و هزینه زیادی برای سفر خود صرف نخواهید کرد.

پرواز رامسر به تهران به صورت منظم و روزانه است و اولین پرواز در ساعت 8 صبح و آخرین آن در 6 عصر انجام می شود . کلا 2 هواپیما برای پرواز رامسر به تهران در حال جابجایی مسافران اند. از آنجا که رامسر و تهران فاصله اندکی دارند، و تنها اپراتور فعال در آن هواپیمایی آسمان است، نرخ قیمت بلط هیشه در بازه اندکی تغییر می کند و رقابت قیمتی برای فروش بلیط وجود ندارد. بهتر است همیشه برای خرید بلیط هواپیما چند روز زودتر اقدام کنید.

بلیط چارتر هواپیما رامسر به تهران

اگر در مورد بلیط های چارتری اطلاع داشته باشید، حتما می دانید که در مقایسه با بلیط های سیستمی، بلیط های چارتری همیشه دارای نرخ قیمتی ارزان تری هستند. همانطور که گفتیم فاصله رامسر و تهران هم؛ مسافت کوتاهی است. پس شاید بلیط چارتر هواپیما رامسر به تهران، حتی ارزان ترین بلیط چارتر هواپیمای کشور هم باشد!

برای خرید بلیط چارتر بهتر است در ساعات مختلف روز به سایت سر بزنید تا موفق به خرید بلیط هواپیما شوید. اما توجه داشته باشید که بلیط های چارتر قابلیت استرداد ندارند؛ بر خلاف بلیط های سیستمی که همیشه شرایط کنسلی بلیط هواپیما برای آنها ممکن است. توجه داشته باشید که قیمت بلیط چارتر برای بزرگسالان و کودکان هم یکسان است.