بلیط هواپیما ارومیه به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز ارومیه به تهران

ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی و یکی از غربی ترین شهرهای کشور است. این شهر بعنوان یکی از کلان شهرهای کشور با جمعیتی درحدود 1 میلیون نفر دهمین شهر پر جمعیت ایران محسوب می شود که بدلیل نزدیکی به مرز کشور، فرودگاه این شهر محل تردد بسیاری از مسافران و اهالی این شهر است.

مهمترین پروازهای فرودگاه بین المللی ارومیه، پرواز ارومیه به تهران، مشهد و استانبول است که بخش زیادی از حدود 20 پرواز روزانه ی این فرودگاه را به خود اختصاص داده است. همه روزه پروازهای مختلفی از شرکت های هواپیمایی آتا، ایران ایر، قشم ایر، آسمان و دیگر شرکت ها فرودگاه ارومیه را به مقصد تهران ترک می کنند.

بلیط هواپیما ارومیه تهران

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به تهران

سامتیک خرید بلیط هواپیما ارومیه به تهران را برای مسافران این مسیر هوایی بسیار آسان کرده است. برای دسترسی به لیست پروازهای این مسیر می توانید در صفحه نخست وبسایت سامتیک و با انتخاب گزینه پروازهای داخلی مبدا و مقصد را مشخص نموده و لیست پروازهای هواپیما ارومیه به تهران را در ساعات مختلف روز مشاهده نمایید.

بطور معمول فرودگاه بین المللی روزانه 5 پرواز رفت و برگشت ارومیه به تهران را از ساعت 6 بامداد تا 12 نیمه شب پشتیبانی می کند. پروازهای ارومیه به تهران، فاصله 760 کیلومتری این دو شهر را در کمتر از یک ساعت طی می کنند که بخصوص برای مسافرانی که بطور مستمر قصد تردد بین این دو شهر را دارند می تواند خبری مسرت بخش باشد.

بلیط چارتر ارزان ارومیه به تهران

از اصلی ترین دلایل استقبال مسافران از بلیط های چارتر با وجود محدودیت های آنها، قیمت مناسب بلیط چارتر است. اگر پیدا کردن ارزانترین بلیط برای شما مهم است و کاری به تاریخ عزیمت، ساعت حرکت و قابل استرداد بودن یا نبودن بلیط ندارید بلیط چارتر یک انتخاب عالی می تواند باشد.

بلیط چارتر ارومیه به تهران اگر چه در لیست پروازهای این مسیر هوایی کمتر دیده می شود اما نایاب نیست و می توانید با بررسی لیست پروازهای ارومیه به تهران بلیط چارتر مد نظرتان را پیدا کنید.