بلیط هواپیما مشهد به رشت

رشت، پرجمعیت ترین شهر در نوار شمالی کشور محسوب می شود. این شهر مرکز استان گیلان است و به دلیل همسایگی با دریای خزر و همچنین حجم زیاد بارش ها، یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق کشور است. رشت زمستان هایی سرد و پربارش و تابستان هایی شرجی و گرم دارد.

این شهر نقاط ناب و دیدنی طبیعی بسیاری دارد که باعث شده است حجم سفرهای هوایی به این شهر از شهرهای مختلف، در بیشتر زمان های سال بسیار زیاد باشد. یکی از پرمخاطب ترین مسیرهای پروازی منتهی به شهر رشت، پرواز مشهد رشت است که سالانه سفرهای زیادی در آن انجام می پذیرد.

در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیمای مشهد رشت از طریق وبسایت فروش آنلاین بلیط هواپیما سامتیک وجود دارد.

پرواز مشهد رشت

معمولا مسیرهای پروازی که حجم زیادی از سفر در آن ها صورت می گیرد یا به این دلیل است که شهر مقصد یک شهر گردشگری با آثار تاریخی و فرهنگی بسیار است و یا یک شهر خوش آب و هوا است که مسافران برای تازه کردن آب و هوا به آن شهر سفر می کنند.

جالب است بدانید که رشت سومین مقصد محبوب گردشگران در ایران است. همین موضوع باعث شده است تا پرواز مشهد رشت در لیست پروازهای پرمخاطب کشور قرار بگیرد که اغلب در زمان کوتاهی ظرفیت آن تکمیل می شود. شهرهای مشهد و رشت در فاصله 900 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و پرواز مشهد رشت حدود یک ساعت و 30 دقیقه در این مسیر پرواز می کند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد رشت

برای خرید بلیط هواپیما در هر مبدا و به هر مقصدی معمولا زمان هایی وجود دارد که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در آن مسیر پروازی هستند. البته بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ممکن است مربوط به مناسب بودن شرایط سفر باشد و یا منظور از بهترین زمان مربوط به بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان قیمت باشد.

از نظر آب و هوایی بهترین زمان مشخصی برای سفر به شهر رشت وجود ندارد. به این دلیل که سفر به چنین مناطقی از نظر آب و هوا یک امر سلیقه ای است. البته حجم سفرها به این شهر به دلیل تعطیلی مدارس در ایام تابستان و تعطیلات بهاری بیشتر از باقی زمان های سال است. اما بهترین زمان پیشنهادی ما برای خرید بلیط هواپیمای مشهد رشت در ابتدای فصل پاییز (مهرماه) و ماه اردیبهشت است. در اردیبهشت ماه و مهرماه به دلیل بازگشایی مدارس، قیمت بلیط هواپیمای مشهد رشت در کمترین میزان ممکن در سال قرار دارد و از نظر آب و هوا، این ماه ها بهترین زمان برای سفر به رشت هستند.

بلیط چارتر مشهد رشت

برای تهیه بلیط چارتر مشهد رشت می توانید به وبسایت سامتیک مراجعه کرده و با انتخاب تیک پروازهای چارتر به مقایسه قیمت و شرایط پروازهای چارتر با پروازهای دیگر بپردازید.

به دلیل اینکه مسیر پروازی مشهد رشت یک مسیر پروازی پرمخاطب است در بیشتر ایام سال پروازهای چارتری این مسیر موجود می باشند. البته در برخی موارد قیمت این بلیط های چارتری از بلیط های سیستمی بیشتر است.