بلیط هواپیما مشهد به اصفهان

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز مشهد به اصفهان

مشهد پایتخت معنوی کشور یکی از پر مخاطب ترین مقصد های هوایی کشور است که هر ساله مسافران زیادی را از نقاط مختلف کشور و دنیا به سوی خود جذب می‌کند. مشهد با مساحتی در حدود 328 کیلومتر مربع، دومین شهر پهناور ایران و یکی از کلان‌شهرهای آن است. این شهر به‌واسطه وجود حرم مطهر امام رضا (ع)، یکی از پر ترددترین شهرهای کشور می‌باشد به گونه ای که بلیط هواپیما مشهد، یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی است.

اصفهان نیز از استان و شهرهای بزرگ کشور است که به‌واسطه زیبایی‌های فرهنگی و شهری مخاطبان بسیاری دارد. بیشتر بازدیدهای اصفهان در فصل بهار و به‌ویژه در ایام نوروز که هوا بسیار مطبوع است، صورت می‌گیرد. شهر اصفهان در منطقه‌ای نیمه کویری در مرکز ایران و در کنار رودخانه زاینده‌رود قرارگرفته که از زرد کوه بختیاری سرچشمه می‌گیرد و به باتلاق گاوخونی می‌ریزد و از مراکز گردشگری، فرهنگی و اقتصادی ایران محسوب می‌شود.

بلیط هواپیما مشهد به اصفهان

ازآنجاکه مشهد و اصفهان در فاصله 832 کیلومتری یکدیگر قرار دارند بهترین انتخاب شما برای سفر می‌تواند استفاده از هواپیما باشد. همین موضوع باعث شده است که پرواز مشهد به اصفهان تبدیل به یکی از خطوط شلوغ هوایی کشور شود. مدت ‌زمان پرواز مشهد به اصفهان در حدود 1.11 دقیقه است و می‌تواند با توجه به شرایط جوی دستخوش تغییر نیز باشد. پرواز مشهد به اصفهان به‌طور تقریبی در هر هفته 50 بار بین این دو کلان‌شهر در حال جابجایی و ارائه خدمات به مسافران است.

قیمت بلیط مشهد به اصفهان

قیمت بلیط مشهد به اصفهان معمولاً نسبت به فصول مختلف ماه و شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت می‌باشد. به همین دلیل در برخی موارد از کمترین قیمت بلیط هواپیما یعنی 74 هزار تومان به نزدیک 600 هزار تومان می‌رسد. در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد به اصفهان عوامل زیادی اثرگذار است و برای مثال در بلیط های سیستمی دارا سه نرخ قیمت متفاوت؛بزرگ‌سال و کودک و خردسال؛ برای بلیط هواپیما مشهد به اصفهان هستیم.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به اصفهان در ساعات مختلف روز تغییر می‌کند و در ساعات پایانی روز قیمت بلیط هواپیما مشهد به اصفهان ممکن است بیشتر باشد. از جمل عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد به اصفهان اثرگذار است باید به مواردی مانند وزن بار و چمدان مسافران، ایرلاین انتخاب شده برای خرید بلیط هواپیما، نوع بلیط خریداری‌شده و کلاس پروازی اشاره‌کنیم. منظور از نوع بلیط تقسیم‌بندی بلیط ها به دودسته سیستمی و چارتری است.

بلیط چارتر هواپیما مشهد به اصفهان

همان‌طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما در مقایسه با بلیط های قطار و اتوبوس کمی گران‌تر است اما بااین‌حال بهترین انتخاب برای سفر بین این دو شهر پرواز مشهد به اصفهان است. در بین بلیط های هواپیما نیز دو نوع چارتری و سیستمی وجود دارد. بلیط های سیستمی معمولاً دارای نرخ قیمت ثابتی هستند و با نزدیک شدن به زمان پرواز تغییری در قیمت آن‌ها ایجاد نمی‌شود. اما بلیط های چارتری دارای نرخ قیمت کمتری در مقایسه با بلیط های سیستمی دارند.

ارزان‌ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما برای بلیط های چارتری است. بلیط چارتر هواپیما مشهد به اصفهان نیز در دسته بلیط های پرفروش قرار دارد و در هر هفته حدود 53 پرواز سیستمی و چارتری بین این دو شهر در حال جابجایی است. نحوه قیمت‌گذاری بلیط های چارتری بدین صورت است که شرکت‌های چارتر کننده بلیط هواپیما اقدام به خرید تعدادی از بلیط های پرواز مشهد به اصفهان می‌کنند و آن را با قیمت تعیین ‌شده توسط سیاست‌های خودشان به فروش می‌رسانند.