بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

شهر کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت کشور و  همچنین بزرگترین شهر غربی کشور به حساب می آید.

شهر کرمانشاه از لحاظ جاذبه های گردشگری چیزی از سایر شهرهای نام آور ایران کم ندارد و با برخورداری از آثار طبیعی و تاریخی در کنار یکدیگر، هرساله میزبان هزاران گردشگر ایرانی و خارجیست.

کرمانشاه در دامنه کوه های زاگرس بنا شده است و به همین دلیل پر از غارها و پناهگاه است. برخی آثار تاریخی مشخص می کند این غارها مرکز زندگی انسان های ماقبل تاریخ بوده! البته  همچنان هم بقایای آثاری از آن دوران در کرمانشاه باقی مانده است. شاید برای شما هم جالب توجه باشد که اولین روستای نوسنگی خاورمیانه در کرمانشاه بنا شده است.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

بیشتر مسافران کرمانشاه، از مبدا پایتخت به منظور فعالیت های تجاری، تفریحی و یا تحصیلی به این شهر عزیمت کرده اند و طبیعتا در مسیر برگشت یعنی مسیر پرواز کرمانشاه به تهران نیز همین مسافران نیازمند خدمات شرکت های هواپیمایی هستند.

سفر با هواپیما از کرمانشاه برای بسیاری از مسافران سفری هیجان انگیز است چرا که تماشای کوه های زاگرس از پنجره هواپیما دیدنی تر از آنچه تصور میکنید خواهد بود. شاید در نگاه اول سفر با هواپیما برای شما پر هزینه به نظر بیاید ولی خوشبختانه مسیر های منتهی به تهران از جمله مسیر کرمانشاه تهران شامل پروازهای چارتری ست که هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

پرواز کرمانشاه به تهران

کرمانشاه تا تهران با 501 کیلومتر فاصله، بوسیله هواپیما در کمتر از 1 ساعت طی خواهد شد. آنچه که در رابطه با سفر به کرمانشاه مهم است بهترین زمان برای سفر گردشگریست. اگر برای تفریح و دیدن این شهر زیبا قصد سفر کرده اید باید این نکته را مورد توجه داشته باشید که کرمانشاه تابستان های بسیار گرم و زمستان های خیلی سردی دارد پس اگر می خواهید در زمان مناسبی سفر کنید که آب و هوای خوبی هم داشته باشد بهترین گزینه اردی بهشت ماه است! در نتیجه برای خرید بلیط هواپیما به قصد گردشگری، بلیط مسیر رفت و برگشت از تهران به کرمانشاه و کرمانشاه به تهران را همزمان تهیه کنید تا با مشکل احتمالی روبرو نشوید.

بلیط لحظه آخری پراواز کرمانشاه تهران

اگر برای سفر به تهران از کرمانشاه قصد خرید بلیط هواپیما را دارید می توانید با رزرو آنلاین بلیط خود در بازه زمانی دلخواهتان علاوه بر کاهش هزینه ها، تجربه شیرینی از خدمات آنلاین سامتیک نیز بدست بیاورید. درصورتی که موفق به خرید بلیط دلخواهتان نشدید، نگران نباشید چرا که با خرید بلیط های لحظه آخری هم در هزینه خود صرفه جویی کنید و هم بهترین امکانات را از شرکت های هواپیمایی دریافت کنید.