بلیط هواپیما اصفهان به کیش

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

جزیره کیش را می توان جذابترین و تفریحی ترین جزیره و منطقه آزاد ایران دانست. جزیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع در خلیج فارس قرار گرفته است. به دلیل اینکه جزیره کیش منطقه ای کاملا تفریحی و گردشگر پذیر است، در طول سال گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کند. یکی از مسیرهای پروازی پرتردد به مقصد کیش، پرواز اصفهان کیش است.

پرواز اصفهان کیش

نکته ی جالب در مورد جزیره کیش این است که در این منطقه علاوه بر جاذبه های گردشگری تصنعی و تفریحی، جاذبه های گردشگری طبیعی زیادی وجود دارد و بسیاری از گردشگران برای مشاهده زیبایی های طبیعت به این منطقه سفر می کنند.

حجم سفرهای تجاری نیز به این جزیره پررونق بسیار است. با توجه به این نکات و با در نظر گرفتن اینکه بیشتر سفرها به سمت این منطقه از طریق هواپیما صورت می گیرد، پرواز اصفهان کیش یکی از پرتقاضاترین بلیط های هواپیمای منتهی به این مقصد است. فاصله بین اصفهان و کیش حدود 714 کیلومتر است و مدت زمان پرواز این مسیر حدود یک ساعت و 30 دقیقه است.

بلیط هواپیما اصفهان کیش

قیمت بلیط هواپیمای اصفهان کیش

در صورتی که قصد دارید برای سفر بلیط هواپیمای اصفهان کیش را تهیه کنید، بهتر است از بهترین زمان برای سفر به این جزیره اطلاع پیدا کنید. همچنین زمان هایی وجود دارد که قیمت بلیط هواپیمای اصفهان کیش در بیشترین و یا کمترین نرخ خود قرار دارد و با آگاهی از آن می توانید سفر مقرون به صرفه ای به این منطقه دیدنی داشته باشید.

از آنجایی که آب و هوای جزیره کیش بسیار گرم و شرجی است، بلیط هواپیمای اصفهان کیش در فصل تابستان از کمترین قیمت در طول سال برخوردار است. در این فصل، ستاد دائمی جشنواره های کیش برنامه جشنواره های تابستانی خود را برگزار می کند و برنامه های تفریحی زیادی در این جزیره اجرا می شود که حضور در آنها خالی از لطف نیست.

اما اگر هزینه سفر برای شما اهمیتی ندارد بهترین زمان برای سفر به این منطقه از دی ماه تا اردیبهشت ماه است. در این ماه ها، جزیره کیش از آب و هوای متعادل و خوبی برخوردار است. علاوه بر این در فصل بهار جشنواره نوروزی جزیره کیش برگزار می شود که شامل برنامه های مفرح بسیاری است.

بلیط چارتر اصفهان کیش

در صورتی که قصد تهیه بلیط چارتر اصفهان کیش را دارید، بهتر است این چند نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته این است که در تمام سال بلیط های چارتر به سمت جزیره کیش موجود هستند، اما باید زمان مناسبی را برای تهیه بلیط چارتر به این مقصد انتخاب کنید. در زمان هایی از سال که تردد به سمت جزیره کیش بیش از زمان های دیگر است، ممکن است قیمت بیشتر بلیط های چارتر، از قیمت بلیط های سیستمی پیشی بگیرد.

بهترین زمان برای تهیه بلیط چارتر، زمان هایی است که تردد به سمت این منطقه در کمترین میزان خود قرار دارد. برای مثال در روزهای نیمه ابتدایی ماه فروردین حجم سفرها به سمت جزیره کیش بسیار افزایش می یابد. اما در نیمه دوم ماه فروردین و ماه های اردیبهشت که حجم سفرها تا حدی زیادی کاهش پیدا می کند، زمان مناسبی برای تهیه بلیط چارتر اصفهان کیش با قیمت مناسب است.

در صورت تمایل نسبت به تهیه بلیط های چارتری و سیستمی اصفهان کیش می توانید از طریق وبسایت سامتیک نسبت به مقایسه و بررسی قیمت و شرایط پروازهای مختلف بپردازید و بلیط خود را رزرو کنید.