بلیط هواپیما همدان به مشهد

پرواز همدان به مشهد

همدان که به نام شهر دارالمومنین نیز شناخته می شود، یکی از استان های بزرگ در غرب کشور است و به لحاظ اقتصادی و فرهنگی دارای نقش تعیین کننده ای در کشور است. شهر همدان به عنوان مرکز استان همدان، در فاصله ای 1200 کیلومتری از مشهد قرار دارد و یکی از پروازهای همیشگی و منظم در پرواز این فرودگاه؛ پرواز همدان به مشهد است.

فرودگاه بین المللی همدان در 5 کیلومتری شهر قرار داشته و مجهز به سیستم های ناوبری VOR/DME و NDB است؛ که همگی در دسته تکنولوژی های روز دنیا در بخش پرواز محسوب می شوند. فرودگاه بین المللی همدان با توجه به داشتن ویژگی های خاص خود به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های غرب کشور است و به لحاظ قدمت نیز دارای سابقه ای طولانی است. فرودگاه همدان در سال 1345 مورد بررسی قرار گرفت و احداث آن از سال 1349 آغاز شد. سر انجام در سال 1351 این فرودگاه به بهره برداری رسید. همانطور که گفته شد مشهد و همدان در فاصله ای 1200 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و برای رانندگی با خودرو شخصی، زمانی حداقل 17 ساعته را می طلبد. پس بهترین انتخاب برای سفر از غرب به شرق کشور، انتخاب پرواز مشهد به همدان است که در حدود 1:46 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما همدان به مشهد

مشهد از جمله شهر های مهم توریستی؛ زیارتی، فرهنگی و سیاسی کشور است و مخاطبان بسیاری در اوقات مختلف سال به این شهر سفر می کنند. لذا همواره تلاش بر این است تا قیمت بلیط هواپیما به گونه ای باشد تا امکان استفاده از هواپیما برای تمام اقشار جامعه امکان پذیر باشد. ایرلاین های فعال در فرودگاه بین المللی همدان نیز با ارائه نرخ قیمتی مناسب تلاش بر ایجاد فرصتی دارند تا ارزان ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما را برای پرواز همدان به مشهد در اختیار مسافران قرار دهند.

با توجه به بعد مسافتی و فاصله زمانی مشهد و همدان، انتخاب پرواز همدان به مشهد یکی از ارزان ترین راه های سفر است. البته اگر اهل سفر و گردشگری هستید، راه های دیگری نیز برای کاهش هزینه های سفر وجود دارد و یکی از آنها برای مثال، خرید بلیط چارتر هواپیما همدان به مشهد است.

بلیط چارتر هواپیما همدان به مشهد

همواره بلیط های چارتر در مقایسه با بلیط های سیستمی دارای نرخ قیمت ارزان تری هستند و بهترین راه برای کاهش هزینه های سفر با هواپیما خرید بلیط چارتر پرواز همدان به مشهد است. شرکت های هواپیمایی معمولا تعدادی از صندلی های یک مقصد هوایی را خریداری می کنند و آن را با قیمت مصوب خود و نرخ قیمتی کمتر از بلیط های سیستمی؛ در اختیار مسافران قرار می دهند. این نوع بلیط همان بلیط چارتری هواپیماست. اما نکته قابل توجه این است که قیمت بلیط چارتر برای بزرگسالان و کودکان یکسان است. در صورتیکه بلیط های سیستمی دارای نرخ قیمت متفاوتی برای بزرگسالان و کودکان هستند.

همچنین بلیط های چارتر قابل استرداد نیستند و در صورت کنسلی پرواز، جا ماندن و یا هر دلیلی دیگر که منجر به از دست دادن پرواز شود، هزینه های واریزی شما قابل برگشت نیست.