بلیط هواپیما گرگان به تهران

پرواز گرگان به تهران

گرگان شهر مزارع پنبه و بیشه زار های سرسبز است که در گذشته آن را با نام "استرآباد" می شناخته اند. شهر گرگان دارای وسیع‌ترین بافت تاریخی شمال کشور، محلات تاریخی فراوان، بناهای قدیمی و طبیعتی سرسبز و بکر می‌باشد، همچنین مهمان نوازی و خلق و خوی مردم این شهر نیز از دیگر عواملی است که باعث شده شهر گرگان یکی از مقاصد پر سفر باشد.

گرگان در تابستان دارای آب و هوایی معتدل است و در تابستان نیز گرم و مرطوب است. و ماه‌های تیر، مرداد و شهریور گرم‌ترین ماه‌های این شهر هستند که میانگین دمای هوا در آن تا حدود 32 درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود. در گرگان زمستان بطور کلی سرد می‌شود اما در بهمن‌ سرما به اوج خود می‌رسد. شهر گرگان به دلیل نزدیکی به کوه و جنگل دارای آب و هوای معتدل‎‌تری نسبت به سایر شهرهای شمالی کشور دارد و میزان رطوبت آن نیز کمتر است.تمامی عوامل بیان شده باعث می شود که پرواز گرگان به تهران و بالعکس یکی از مسیر های شلوغ هوایی در کشور باشد.

تهران و گرگان در فاصله 301 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و مدت زمان پرواز گرگان به تهران در حدود 26 دقیقه است. هر ساله مسافران زیادی از تهران و دیگر نقاط کشور برای سفر به گرگان می روند و با توجه به محدود بودن زمان های تعطیلات بهترین وسیله سفر شما هواپیما و پرواز گرگان به تهران برای بازگشت است. برای مقصد تهران، همواره پروازهایی از فرودگاه گرگان در هفته بطور دائم وجود دارد و پرواز گرگان به تهران یکی از مسیر های سلوغ فرودگاه گرگان است.

بلیط هواپیما گرگان به تهران

گرگان با داشتن یک فرودگاه بین المللی پروازهای منظم و مداومی را به نقاط مختلف کشور و جهان دارد. پرواز گرگان به تهران نیز یکی از مقاصد همیشگی پروازی در این فرودگاه است و پر مسافر ترین پرواز داخلی این فرودگاه بحساب می آید. بلیط هواپیمای گرگان به تهران توسط شرکت های هواپیمایی مختلفی در کشور به فروش می رسد که در همین صفحه می توانید لیست پروازها و شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط پرواز گرگان به تهران را مشاهده فرمایید.

بلیط هواپیمای گرگان به تهران مانند دیگر مقاصد هوایی در دو نوع چارتری و سیستمی وجود دارد. بلیط چارتر هواپیما گرگان به تهران همیشه دارای ارزان ترین نرخ قیمت ممکن در بلیط های هواپیماست. ضمن اینکه نوع ایرلاین انتخابی و یا ساعت پرواز بلیط خریداری شده نیز بر روی قیمت آن موثر خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای خرید بلیط هواپیما در ساعات مختلف روز به سایت سر بزنید تا بلیط هواپیما را با مناسبترین خریداری نماید.

بلیط چارتر هواپیما گرگان به تهران

همانطور که پیش از این گفته شد؛ برای تمام مقاصد هوایی دو نوع بلیط چارتری و بلیط سیستمی داریم. بلیط های سیستمی همیشه در ساعات و روز های مختلف هفته دارای نرخ قیمت ثابتی هستند. در عوض بلیط های چارتر از جمله بلیط چارتر هواپیما گرگان به تهران در روزها و ساعات مختلف دارای قیمت متفاوتی است. به دلیل اینکه قیمت بلیط هواپیما گرگان به تهران بصورت لحظه ای تغییر می کند؛ پس بهتر است در ساعات مختلف روز به بررسی قیمت های بپردازید تا ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما برای پرواز گرگان به تهران را خریداری کنید.