بلیط هواپیما سبزوار به تهران

پرواز سبزوار به تهران

سبزوار یکی از شهرهای بزرگ استان خراسان رضوی است که دارای اهمیت خاصی در بعد فرهنگی، دانشگاهی و تاریخی در بخش شمال شرقی ایران است. شهر سبزوار به لحاظ بعد فرهنگی خاستگاه اندیشمندان و شاعران بسیاری بوده است و به لحاظ قدمت، با توجه آثار باستانی یافته شده در بررسی های دیرینه شناسی؛ قدمتی در حدود 12 هزار سال دارد. همچنین این شهر در گذشته در مسیر جاده ابریشم و راه زیارت معبد بودا قرار داشته است و تاریخی بسیار غنی در خود نهفته است.

امروزه نیز شهر سبزوار با داشتن یک فرودگاه در جنوب غربی شهر، همچنان در حفظ اهمیت خود کوشیده است و مقصد مسافرتی و عبوری مسافران زیادی به دیگر شهر های کشور است. شهر سبزوار به دلیل داشتن تعداد کثیری مراکز دانشگاهی و فرهنگی از قطب های دانشجو پذیر کشور است و در برنامه پروازی فرودگاه این شهر که به نام دیار سربداران نیز معروف است، پروازهایی منظم و هفتگی به بیشتر نقاط کشور و بخصوص تهران وجود دارد.

پرواز سبزوار به تهران از جمله مقاصدی است که در هفته دارای 3 پرواز منظم و به صورت یک روز در میان است. فرودگاه سبزوار یک فرودگاه بین المللی با کد یاتا AFZ است و در هر سال در حدود 14000 نفر در این فرودگاه رفت و آمد می کنند. پس می توانیم پرواز سبزوار به تهران و بالعکس را در دسته مسیر های همیشه شلوغ این خط هوایی در نظر بگیریم.

قیمت بلیط هواپیما سبزوار به تهران

فرودگاه سبزوار فعالیت خود را در سال 1383 بصورت رسمی آغاز کرده است و تعدادی از ایرلاین های کشور در این فرودگاه در حال ارائه خدمات به مسافران هستند. از آنجا که شهر سبزوار به لحاظ جغرافیایی و ابعاد فرهنگی و اجتماعی دارای نقش مهمی در بخش شرقی کشور است، تلاش بر آن بوده است تا قیمت بلیط هواپیما سبزوار؛ در دسته ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما قرار گیرد.

تهران و سبزوار با داشتن فاصله ای تقریبا 800 کیلومتری از یکدیگر، مدت زمانی حداقل 8 ساعته را برای رانندگی با خودروهای شخصی نیاز دارند. لذا خرید بلیط هواپیما سبزوار به تهران؛ راه حل منطقی تری به نظر می رسد. همچنین کلاس پروازی ارائه شده در فرودگاه سبزوار؛ کلاس پروازی G است و به لحاظ قیمتی نیز باعث می شود تا قیمت بلیط هواپیما سبزوار به تهران در بازه مناسبی قرار داشته باشد.

بلیط چارتر هواپیما سبزوار به تهران

از آنجه که برنامه پروازی فرودگاه سبزوار؛ برای پرواز سبزوار به تهران؛ بصورت منظم و تنها سه روز در هفته است؛ ممکن است خرید بلیط هواپیما برای سفر به تهران کمی دشوار و تعداد مخاطبان نیز بالا باشد. پس اگر به دنبال بلیط ارزان قیمت هواپیما هستید و قصد خرید بلیط چارتر هواپیما سبزوار به تهران را دارید، بهتر است همیشه چند روز زودتر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. چرا که ممکن است تمام بلیط های ممکن در روز مد نظر شما خریداری شوند.

با توجه به کلاس پروازی فرودگاه سبزوار که در رده G قرار دارد، هزینه های شما برای سفر با هواپیما مبلغ هنگفتی نخواهد بود. اما برای کاهش بیشتر هزینه های خود می توانید اقدام به خربد بلیط چارتر پرواز سبزوار به تهران کنید تا هزینه های کمتری نیز مورد نیاز شما باشد.